Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga 2015-2016
Pálavská školní liga 2015/2016
Rozpis ligy
1. turnaj B1 (4. - 5. třída)
1. turnaj A1 (1. - 3. třída)
2. turnaj A1 (1. - 3. třída)
2. turnaj B1 (4. - 5. třída)
4. turnaj A1 (1. - 3. třída)
4. turnaj B1 (4. - 5. třída)
Školní liga Jaroslava "Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Podlužáci Podlužáci
Škola
ZŠ Dolní Podluží
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
20
Počet branek
5
Starty
20.5. 15:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
1 : 1
0 branek
20.5. 13:00
Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
20.5. 12:30
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
20.5. 10:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
0 branek
20.5. 09:00
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
29.2. 14:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
29.2. 14:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 1
1 branek
29.2. 12:00
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
1 branek
29.2. 10:30
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
29.2. 09:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
4.12. 14:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 1
0 branek
4.12. 13:00
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
4.12. 11:30
Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
4.12. 10:00
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
2 : 0
1 branek
4.12. 08:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
23.10. 15:00
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
23.10. 13:30
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
1 branek
23.10. 12:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
23.10. 10:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
0 : 2
1 branek
23.10. 09:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
4. turnaj B1 (4. - 5. třída) - výsledky
SKM Černí Orli Velké Němčice B - Nádražka II.
9 : 28
Komenda - SKM Černí Orli Velké Němčice B
29 : 11
Nádražka II. - Komenda
21 : 32
4. turnaj B1 (4. - 5. třída) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Komenda
2
2
0
0
61 : 32
4
2
Nádražka II.
2
1
0
1
49 : 41
2
3
SKM Černí Orli Velké Němčice B
2
0
0
2
20 : 57
0
Tabulka střelců
Mathias Kolegár
Komenda
46
Štěpán Paulík
SKM Černí Orli Velké Němčice A
42
Mikuláš Peterka
Komenda
41
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.