Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.-3.třída
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 4.-5.třída
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 1.-3.třídy
Rozpis ligy
5.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 4.-5.třídy
Zručská ŠL - 1-3. třídy
Zručská ŠL - 4-5. třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Martin Košárek
Škola
ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
25
Počet branek
4
Starty
21.5. 11:30
Kuřata - Hurníci
2 : 0
0 branek
21.5. 10:00
Hurníci - Mařádci
0 : 2
0 branek
21.5. 09:00
Eďoši - Hurníci
2 : 0
0 branek
21.5. 08:30
Hurníci - Vrchňáci
0 : 2
0 branek
12.5. 16:00
Hurníci - Kuřátka
2 : 0
1 branek
12.5. 15:00
Kuřata - Hurníci
2 : 0
0 branek
12.5. 14:30
Hurníci - Vrchňáci
0 : 2
0 branek
12.5. 12:30
Kanonýři - Hurníci
2 : 0
0 branek
21.4. 11:30
Mařádci - Hurníci
2 : 0
1 branek
21.4. 10:00
Hurníci - Eďoši
0 : 2
1 branek
21.4. 09:00
Kuřata - Hurníci
2 : 0
0 branek
21.4. 08:30
Hurníci - Vrchňáci
1 : 1
0 branek
26.11. 19:00
Kuřátka - Zelenáči
7 : 9
0 branek
26.11. 17:30
Zelenáči - Bojovníci
3 : 0
0 branek
26.11. 16:00
Vršinky - Zelenáči
12 : 1
0 branek
26.11. 14:30
Zelenáči - Kanonýři
3 : 0
1 branek
26.11. 13:00
Rychlíci - Zelenáči
18 : 3
0 branek
10.11. 12:00
Hurníci - Eďoši
0 : 13
0 branek
10.11. 09:00
Základní a mateřská škola Ludgeřovice - Hurníci
7 : 4
0 branek
15.10. 17:00
Vršinky - Zelenáči
12 : 1
0 branek
15.10. 16:30
Zelenáči - Bojovníci
2 : 10
0 branek
15.10. 13:30
Rychlíci - Zelenáči
7 : 0
0 branek
15.10. 11:00
Zelenáči - Junioři
5 : 6
0 branek
15.10. 10:00
Kuřátka - Zelenáči
8 : 3
0 branek
15.10. 08:30
Zelenáči - Kanonýři
0 : 6
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
5.turnaj - 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
8 : 4
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
1 : 19
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
9 : 4
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 17
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
2 : 5
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
11 : 8
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 12
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 4
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 5
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 4
5.turnaj - 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4
4
0
0
54 : 16
8
2
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4
3
0
1
47 : 23
6
3
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4
2
0
2
33 : 27
4
4
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4
1
0
3
14 : 43
2
5
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4
0
0
4
11 : 50
0
Tabulka střelců
Patrik Balvín
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
40
Ondřej Bětík
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
23
Patrik Ulrich
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.