Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Ještědská ŠL - 11.12.15- 5.+6. třída
Ještědská ŠL - 13.11.15- 2. třída
Ještědská ŠL - 13.11.15- 3.+4. třída
Ještědská ŠL 15.01.16- 2. třída
Rozpis ligy
15.01.16- A 2. třída
15.01.16- B 2. třída
Ještědská ŠL 15.01.16- 3.+4. třída
Ještědská ŠL - 15.04.16- 2. třída
Ještědská ŠL - 15.04.16- 3.+4. třída
Ještědská ŠL 26.02.16- 2. třída
Ještědská ŠL 26.02.16- 3.+4. třída
Ještědská ŠL - 9.10.15- 2. třída
Ještědská ŠL - 9.10.15- 3.+4. třída
Varnsdorfská školní liga I. turnaj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Lenka Prchalová
Škola
Základní škola a Mateřská škola Wolkerova
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
9
Počet branek
0
Starty
16.5. 12:00
Wolkerova4 I - Wolkerova4 III
2 : 0
0 branek
16.5. 08:30
Wolkerova4 I - Wolkerova4 II
2 : 0
0 branek
16.5. 07:30
Wolkerova4 II - Nuselská4 II
0 : 2
0 branek
25.4. 10:30
Wolkerova3 II - Wolkerova3 I
0 : 2
0 branek
25.4. 09:00
Wolkerova3 III - Wolkerova3 II
2 : 0
0 branek
25.4. 05:30
Wolkerova3 III - Wolkerova3 I
0 : 2
0 branek
25.4. 00:00
Wolkerova3 II - Nuselská3 II
1 : 1
0 branek
11.4. 16:00
Wolkerova2 I - Nuselská2 II
2 : 0
0 branek
11.4. 12:00
Wolkerova2 II - Sady2 II
2 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
15.01.16- B 2. třída - výsledky
2. třída Lidická (Hrádek) - 2. třída Dobiášova
:
2. třída Broumovská - 2. třída Barvířská
:
2. třída Dobiášova - 2. třída Broumovská
:
2. třída Jabloňová - 2. třída Lidická (Hrádek)
:
2. třída Broumovská - 2. třída Jabloňová
:
2. třída Barvířská - 2. třída Dobiášova
:
2. třída Jabloňová - 2. třída Barvířská
:
2. třída Lidická (Hrádek) - 2. třída Broumovská
:
2. třída Barvířská - 2. třída Lidická (Hrádek)
:
2. třída Dobiášova - 2. třída Jabloňová
:
15.01.16- B 2. třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2. třída Lidická (Hrádek)
4
3
0
1
6 : 2
6
2
2. třída Jabloňová
4
3
0
1
6 : 2
6
3
2. třída Dobiášova
4
2
0
2
4 : 4
4
4
2. třída Broumovská
4
2
0
2
4 : 4
4
5
2. třída Barvířská
4
0
0
4
0 : 8
0
Tabulka střelců
Filip Pavela
2. třída Dobiášova
3
Vojta Tůma
2. třída Jabloňová
2
Tadeáš Růžička
2. třída Barvířská
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.