Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Rozpis ligy
Hranická školní liga "mladší" 1.kolo
Hranická školní liga "mladší" 2.kolo
Hranická školní liga "mladší" 3.kolo
Hranická školní liga "mladší" 4.kolo
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Olomoucká školní liga 1
Olomoucká školní liga 2
Prostějovská školní liga
Velkobystřická školní liga I
Velkobystřická školní liga II
Žeravická Školní Liga I
Žeravická školní liga 2
2015/2016 Kostelecká školní liga A
2015/2016 Kostelecká školní liga B
2015/2016 Kostelecká školní liga C
2015/2016 Kostelecká školní liga D
2015/2016 Kostelecká školní liga E
2016 Litovelská školní liga 3
2016 Litovelská školní liga 5A
2016 Litovelská školní liga 5B
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Lukáš Bartůněk
Škola
ZŠ Starý Kolín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
16
Počet branek
76
Starty
22.4. 12:15
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
11 : 25
3 branek
22.4. 11:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
7 : 19
5 branek
22.4. 10:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
10 : 25
2 branek
22.4. 08:45
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
6 : 18
3 branek
11.3. 13:00
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 6
6 branek
11.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
14 : 12
2 branek
11.3. 09:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7 : 19
3 branek
11.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
17 : 8
4 branek
11.12. 12:45
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 14
8 branek
11.12. 11:15
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 14
5 branek
11.12. 10:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
17 : 11
5 branek
11.12. 09:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 3
6 branek
13.11. 12:15
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 10
9 branek
13.11. 11:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
5 : 16
7 branek
13.11. 10:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7 : 16
3 branek
13.11. 08:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4 : 13
5 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
Hranická školní liga "mladší" 2.kolo - výsledky
Netopýři - Divocí tygři
13 : 3
Tygříci - Orli
1 : 11
Draci - Lvíčata
7 : 6
Divocí tygři - Lvíčata
3 : 8
Orli - Draci
8 : 2
Netopýři - Tygříci
12 : 8
Tygříci - Divocí tygři
4 : 4
Draci - Netopýři
2 : 15
Lvíčata - Orli
1 : 10
Divocí tygři - Orli
1 : 7
Netopýři - Lvíčata
8 : 2
Tygříci - Draci
4 : 0
Draci - Divocí tygři
6 : 0
Lvíčata - Tygříci
6 : 5
Orli - Netopýři
9 : 6
Hranická školní liga "mladší" 3.kolo - rozpis
Lvíčata - Divocí tygři
6 : 4
Netopýři - Orli
2 : 3
Tygříci - Draci
5 : 5
Divocí tygři - Draci
5 : 6
Orli - Tygříci
14 : 5
Lvíčata - Netopýři
5 : 10
Netopýři - Divocí tygři
11 : 2
Tygříci - Lvíčata
9 : 6
Draci - Orli
3 : 8
Divocí tygři - Orli
2 : 13
Lvíčata - Draci
10 : 7
Netopýři - Tygříci
1 : 5
Tygříci - Divocí tygři
3 : 1
Draci - Netopýři
3 : 8
Orli - Lvíčata
18 : 2
Následující turnaje
Hranická školní liga "mladší" 2.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Orli
5
5
0
0
45 : 11
10
2
Netopýři
5
4
0
1
54 : 24
8
3
Draci
5
2
0
3
17 : 33
4
4
Lvíčata
5
2
0
3
23 : 33
4
5
Tygříci
5
1
1
3
22 : 33
3
6
Divocí tygři
5
0
1
4
11 : 38
1
Tabulka střelců
Jakub Nezval
Netopýři
61
Ondřej Vymětalík
Orli
58
Denis Páleník
Orli
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.