Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
FINÁLE MINILIGA A
FINÁLE MINILIGA B
FINÁLE SUPER CUP A
FINÁLE SUPER CUP B
LOVECKÁ SEZÓNA
Rozpis ligy
Turnaj Lovců #01
Turnaj Lovců #02
Turnaj Lovců #03
Turnaj Lovců #04
Turnaj Lovců #05
Turnaj Lovců #06
Turnaj Lovců #07
MINILIGA I
MINILIGA II
MINILIGA III
SUPER CUP I
SUPER CUP II
SUPER CUP III
Zlínský kraj
Jakub Šlajs
Škola
ZŠ Žižkov, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
19
Počet branek
5
Starty
12.5. 11:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 4
1 branek
12.5. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
2 : 5
0 branek
12.5. 09:00
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
9 : 4
0 branek
12.5. 08:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
1 : 19
0 branek
22.4. 12:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
21 : 6
0 branek
22.4. 11:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
7 : 19
0 branek
22.4. 10:15
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
5 : 13
0 branek
22.4. 09:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7 : 20
0 branek
11.3. 13:00
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 6
1 branek
11.3. 11:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
3 : 5
0 branek
11.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
22 : 2
0 branek
11.3. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 13
0 branek
11.12. 12:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
15 : 5
0 branek
11.12. 11:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 23
1 branek
11.12. 09:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 3
0 branek
13.11. 12:45
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 9
1 branek
13.11. 11:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
5 : 16
1 branek
13.11. 10:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
2 : 9
0 branek
13.11. 09:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
7 : 9
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
Turnaj Lovců #01 - výsledky
LOVCI 3 - LOVCI DDM
17 : 21
LOVCI 1 - LOVCI 4
15 : 31
LOVCI DDM - LOVCI 4
12 : 34
LOVCI 3 - LOVCI 1
30 : 6
LOVCI 1 - LOVCI DDM
16 : 15
LOVCI 4 - LOVCI 3
32 : 18
Turnaj Lovců #02 - rozpis
LOVCI 4 - LOVCI DDM
24 : 12
LOVCI 3 - LOVCI 1
29 : 10
LOVCI DDM - LOVCI 1
6 : 8
LOVCI 4 - LOVCI 3
16 : 17
LOVCI 3 - LOVCI DDM
24 : 20
LOVCI 1 - LOVCI 4
15 : 33
Následující turnaje
Turnaj Lovců #01 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
LOVCI 4
3
3
0
0
97 : 45
6
2
LOVCI 3
3
1
0
2
65 : 59
2
3
LOVCI DDM
3
1
0
2
48 : 67
2
4
LOVCI 1
3
1
0
2
37 : 76
2
Tabulka střelců
Tadeáš Pokorný
LOVCI 4
130
Lukáš Dojčinovič
LOVCI 4
122
Jan Hron
LOVCI 3
110
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.