Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga 2015-2016
Pálavská školní liga 2015/2016
Rozpis ligy
1. turnaj B1 (4. - 5. třída)
1. turnaj A1 (1. - 3. třída)
2. turnaj A1 (1. - 3. třída)
2. turnaj B1 (4. - 5. třída)
4. turnaj A1 (1. - 3. třída)
4. turnaj B1 (4. - 5. třída)
Školní liga Jaroslava "Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tomáš Ondroušek
Škola
ZŠ Čebín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
28
Počet branek
0
Starty
8.4. 12:30
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Drásov - Mars
5 : 3
0 branek
8.4. 10:30
ZŠ Kuřim Tyršova B - ZŠ Čebín - Čebíňáci
10 : 4
0 branek
8.4. 10:00
ZŠ Tišnov A - ZŠ Čebín - Čebínci
3 : 6
0 branek
8.4. 09:00
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
15 : 4
0 branek
8.4. 09:00
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
6 : 1
0 branek
8.4. 08:00
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Čebín - Čebínci
14 : 0
0 branek
8.4. 08:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
7 : 8
0 branek
19.2. 12:30
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka -Orli
14 : 2
0 branek
19.2. 10:30
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Čebín - Čebíňáci
3 : 10
0 branek
19.2. 10:00
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Čebín - Čebínci
2 : 6
0 branek
19.2. 09:00
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Komenského
1 : 12
0 branek
19.2. 08:00
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
1 : 4
0 branek
19.2. 08:00
ZŠ Kuřim Tyršova B - ZŠ Čebín - Čebíňáci
14 : 7
0 branek
11.12. 12:00
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Tyršova A
9 : 1
0 branek
11.12. 11:00
ZŠ Tišnov B - ZŠ Čebín - Čebíňáci
8 : 16
0 branek
11.12. 10:30
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Čebín - Čebínci
1 : 2
0 branek
11.12. 10:30
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
6 : 6
0 branek
11.12. 09:00
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Tišnov A
2 : 1
0 branek
11.12. 08:30
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Čebín - Čebíňáci
0 : 18
0 branek
11.12. 08:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Čebín - Čebínci
1 : 8
0 branek
13.11. 11:30
ZŠ Tišnov B - ZŠ Čebín - Čebíňáci
4 : 10
0 branek
13.11. 10:30
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
3 : 1
0 branek
13.11. 09:00
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
1 : 2
0 branek
13.11. 09:00
ZŠ Kuřim Tyršova B - ZŠ Čebín - Čebíňáci
8 : 10
0 branek
13.11. 08:30
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
12 : 9
0 branek
13.11. 08:30
ZŠ Tišnov A - ZŠ Čebín - Čebínci
2 : 6
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
1. turnaj B1 (4. - 5. třída) - výsledky
SKM Černí Orli Velké Němčice B - Komenda
9 : 21
Nádražka II. - Lovci mamutů
25 : 12
Komenda - Lovci mamutů
28 : 10
SKM Černí Orli Velké Němčice B - Nádražka II.
11 : 15
Nádražka II. - Komenda
14 : 27
Lovci mamutů - SKM Černí Orli Velké Němčice B
8 : 22
2. turnaj A1 (1. - 3. třída) - rozpis
Nádražka I. - Komenďáčci
13 : 10
SKM Černí Orli Velké Němčice A - Nádražka I.
12 : 11
Komenďáčci - SKM Černí Orli Velké Němčice A
4 : 7
Následující turnaje
1. turnaj B1 (4. - 5. třída) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Komenda
3
3
0
0
76 : 33
6
2
Nádražka II.
3
2
0
1
54 : 50
4
3
SKM Černí Orli Velké Němčice B
3
1
0
2
42 : 44
2
4
Lovci mamutů
3
0
0
3
30 : 75
0
Tabulka střelců
Mathias Kolegár
Komenda
46
Štěpán Paulík
SKM Černí Orli Velké Němčice A
42
Mikuláš Peterka
Komenda
41
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.