Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga 2015-2016
Rozpis ligy
1.turnaj Skupina A1 (1.a 2.tř.)
1.turnaj Skupina A2 (1.a 2. tř.)
1.turnaj Skupina B1 (3.a 4. tř.)
1. turnaj Skupina B2 (3.a 4. tř.)
2. turnaj - Skupina A1 (1. a 2. tř.)
2. turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.)
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2.tř.)
2. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. tř.)
3.turnaj - Skupina A1 (1.a2.tř.)
3.turnaj - Skupina B1 (3.a4.tř.)
3.turnaj- Skupina A2 (1.a2.tř.)
3.turnaj- Skupina B2 (3.a4.tř.)
finále - 1. - 4. místo (1. a 2. tř.)
finále - 5. - 8. místo (1. a 2. tř.)
finále - 1. - 5. místo (3. a 4. tř.)
finále - 6. - 10. místo (3. a 4. tř.)
Pálavská školní liga 2015/2016
Školní liga Jaroslava "Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tereza Baránková
Škola
Základní škola
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
26
Počet branek
0
Starty
18.5. 06:00
Pětka - Osmička
1 : 1
0 branek
18.5. 04:30
Osmička - Jedenáctka
1 : 1
0 branek
18.5. 03:00
Šestka B - Osmička
1 : 1
0 branek
18.5. 01:30
Osmička - ZŠ Paskov
1 : 1
0 branek
18.5. 00:00
Šestka - Osmička
1 : 1
0 branek
27.4. 04:00
Osmička - ZŠ Paskov
8 : 3
0 branek
27.4. 03:00
Jedenáctka - Osmička
8 : 10
0 branek
27.4. 02:30
Osmička - Šestka B
6 : 5
0 branek
27.4. 00:30
Šestka - Osmička
2 : 4
0 branek
29.3. 03:00
Osmička - Pětka
6 : 13
0 branek
29.3. 00:30
Osmička - Šestka
2 : 8
0 branek
24.2. 02:30
Osmička - Jedenáctka
5 : 8
0 branek
24.2. 01:00
Šestka - Osmička
6 : 9
0 branek
24.2. 00:30
Pětka - Osmička
8 : 2
0 branek
8.12. 03:30
Pětka - Osmička
7 : 2
0 branek
8.12. 02:00
Osmička - Jedenáctka
2 : 11
0 branek
8.12. 01:00
Šestka B - Osmička
4 : 2
0 branek
8.12. 00:30
Osmička - Šestka
3 : 6
0 branek
25.11. 06:30
Osmička - ZŠ Paskov
2 : 8
0 branek
25.11. 04:00
Osmička - Šestka B
2 : 7
0 branek
24.11. 05:00
Osmička - Pětka
0 : 11
0 branek
24.11. 03:30
Šestka - Osmička
6 : 0
0 branek
21.10. 04:00
Šestka - Osmička
7 : 3
0 branek
21.10. 03:30
Osmička - Jedenáctka
2 : 12
0 branek
21.10. 01:30
Pětka - Osmička
16 : 4
0 branek
21.10. 00:00
Osmička - ZŠ Paskov
1 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2.tř.) - výsledky
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Tišnov A
2 : 6
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Čebín - Čebínci
1 : 8
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Tišnov A
2 : 1
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
0 : 2
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Tišnov A
3 : 1
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Čebín - Čebínci
1 : 2
3.turnaj - Skupina A1 (1.a2.tř.) - rozpis
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
1 : 4
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Kuřim Komenského
2 : 9
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Komenského
1 : 12
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Drásov - Soptíci
3 : 2
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Čebín - Čebínci
2 : 6
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
10 : 0
Následující turnaje
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2.tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Čebín - Čebínci
3
3
0
0
12 : 3
6
2
ZŠ Tišnov A
3
1
0
2
8 : 7
2
3
ZŠ Lipůvka - Cvrčci
3
1
0
2
5 : 8
2
4
ZŠ Kuřim Jungmannova 1
3
1
0
2
4 : 11
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.