Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga 2015-2016
Rozpis ligy
1.turnaj Skupina A1 (1.a 2.tř.)
1.turnaj Skupina A2 (1.a 2. tř.)
1.turnaj Skupina B1 (3.a 4. tř.)
1. turnaj Skupina B2 (3.a 4. tř.)
2. turnaj - Skupina A1 (1. a 2. tř.)
2. turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.)
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2.tř.)
2. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. tř.)
3.turnaj - Skupina A1 (1.a2.tř.)
3.turnaj - Skupina B1 (3.a4.tř.)
3.turnaj- Skupina A2 (1.a2.tř.)
3.turnaj- Skupina B2 (3.a4.tř.)
finále - 1. - 4. místo (1. a 2. tř.)
finále - 5. - 8. místo (1. a 2. tř.)
finále - 1. - 5. místo (3. a 4. tř.)
finále - 6. - 10. místo (3. a 4. tř.)
Pálavská školní liga 2015/2016
Školní liga Jaroslava "Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Václav Lněnička
Škola
ZŠ Starý Kolín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
15
Počet branek
39
Starty
12.5. 10:30
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 22
2 branek
12.5. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
20 : 10
2 branek
12.5. 09:00
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
12 : 21
4 branek
22.4. 10:45
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 30
4 branek
22.4. 09:15
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
23 : 12
2 branek
22.4. 08:45
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
15 : 14
3 branek
11.3. 11:00
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
10 : 14
3 branek
11.3. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
23 : 11
4 branek
11.3. 09:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
25 : 12
3 branek
11.12. 10:15
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
7 : 21
4 branek
11.12. 09:45
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
21 : 8
3 branek
11.12. 08:45
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 25
3 branek
13.11. 10:45
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
2 : 19
0 branek
13.11. 09:15
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
19 : 4
1 branek
13.11. 08:45
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
17 : 7
1 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
2. turnaj - Skupina A1 (1. a 2. tř.) - výsledky
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
1 : 3
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Kuřim Komenského
0 : 15
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
2 : 7
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
7 : 3
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Kuřim Komenského
1 : 4
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
2 : 5
3.turnaj - Skupina A1 (1.a2.tř.) - rozpis
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
1 : 4
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Kuřim Komenského
2 : 9
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Komenského
1 : 12
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Drásov - Soptíci
3 : 2
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Čebín - Čebínci
2 : 6
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
10 : 0
Následující turnaje
2. turnaj - Skupina A1 (1. a 2. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Kuřim Komenského
3
3
0
0
26 : 4
6
2
ZŠ Kuřim Jungmannova 2
3
2
0
1
11 : 7
4
3
ZŠ Lipůvka - Veverčáci
3
1
0
2
9 : 12
2
4
ZŠ Drásov - Soptíci
3
0
0
3
4 : 27
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.