Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga 2015-2016
Rozpis ligy
1.turnaj Skupina A1 (1.a 2.tř.)
1.turnaj Skupina A2 (1.a 2. tř.)
1.turnaj Skupina B1 (3.a 4. tř.)
1. turnaj Skupina B2 (3.a 4. tř.)
2. turnaj - Skupina A1 (1. a 2. tř.)
2. turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.)
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2.tř.)
2. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. tř.)
3.turnaj - Skupina A1 (1.a2.tř.)
3.turnaj - Skupina B1 (3.a4.tř.)
3.turnaj- Skupina A2 (1.a2.tř.)
3.turnaj- Skupina B2 (3.a4.tř.)
finále - 1. - 4. místo (1. a 2. tř.)
finále - 5. - 8. místo (1. a 2. tř.)
finále - 1. - 5. místo (3. a 4. tř.)
finále - 6. - 10. místo (3. a 4. tř.)
Pálavská školní liga 2015/2016
Školní liga Jaroslava "Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Nikola Trávníčková
Škola
ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
19
Počet branek
2
Starty
12.5. 16:00
Hurníci - Kuřátka
2 : 0
0 branek
21.4. 11:30
Mařádci - Hurníci
2 : 0
0 branek
21.4. 10:00
Hurníci - Eďoši
0 : 2
0 branek
21.4. 09:00
Kuřata - Hurníci
2 : 0
0 branek
21.4. 08:30
Hurníci - Vrchňáci
1 : 1
0 branek
26.11. 19:00
Kuřátka - Zelenáči
7 : 9
0 branek
26.11. 17:30
Zelenáči - Bojovníci
3 : 0
0 branek
26.11. 16:00
Vršinky - Zelenáči
12 : 1
0 branek
10.11. 14:30
Hurníci - Vrchňáci
0 : 13
0 branek
10.11. 13:00
Základní škola Hlučín - Rovniny - Hurníci
16 : 0
0 branek
10.11. 12:00
Hurníci - Eďoši
0 : 13
0 branek
10.11. 09:30
Komáři - Hurníci
2 : 4
1 branek
10.11. 09:00
Základní a mateřská škola Ludgeřovice - Hurníci
7 : 4
1 branek
15.10. 17:00
Vršinky - Zelenáči
12 : 1
0 branek
15.10. 16:30
Zelenáči - Bojovníci
2 : 10
0 branek
15.10. 13:30
Rychlíci - Zelenáči
7 : 0
0 branek
15.10. 11:00
Zelenáči - Junioři
5 : 6
0 branek
15.10. 10:00
Kuřátka - Zelenáči
8 : 3
0 branek
15.10. 08:30
Zelenáči - Kanonýři
0 : 6
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
1.turnaj Skupina B1 (3.a 4. tř.) - výsledky
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Kuřim Tyršova A
5 : 5
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - Draci z Lóček
18 : 1
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
5 : 10
ZŠ Lipůvka -Orli - ZŠ Drásov - Mars
4 : 5
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Lipůvka -Orli
8 : 4
Draci z Lóček - ZŠ Kuřim Tyršova A
4 : 5
ZŠ Lipůvka -Orli - Draci z Lóček
5 : 10
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
7 : 9
Draci z Lóček - ZŠ Drásov - Mars
3 : 5
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Lipůvka -Orli
7 : 7
2. turnaj - Skupina A1 (1. a 2. tř.) - rozpis
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
1 : 3
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Kuřim Komenského
0 : 15
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
2 : 7
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
7 : 3
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Kuřim Komenského
1 : 4
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
2 : 5
Následující turnaje
1.turnaj Skupina B1 (3.a 4. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Kuřim Jungmannova 3
4
4
0
0
45 : 17
8
2
ZŠ Drásov - Mars
4
2
1
1
22 : 21
5
3
ZŠ Kuřim Tyršova A
4
1
2
1
22 : 26
4
4
Draci z Lóček
4
1
0
3
18 : 33
2
5
ZŠ Lipůvka -Orli
4
0
1
3
20 : 30
1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.