Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 4.-5.třídy
Rozpis ligy
1.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 2.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.-3.třída
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 4.-5.třída
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 4.-5.třídy
Zručská ŠL - 1-3. třídy
Zručská ŠL - 4-5. třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Dora Bonková
Škola
ZŠ a MŠ Ostrava- Svinov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
23
Počet branek
0
Starty
16.5. 02:00
Černé vdovy - Myšky
7 : 1
0 branek
16.5. 01:00
Myšky - Borci
6 : 4
0 branek
16.5. 00:00
Pokorného - Myšky
5 : 6
0 branek
4.4. 07:00
Myšky - Stará Ves
1 : 1
0 branek
4.4. 04:30
Pokorného - Myšky
1 : 1
0 branek
4.4. 04:00
Škorpióni - Myšky
1 : 1
0 branek
4.4. 02:00
Myšky - Penquins
1 : 1
0 branek
4.4. 00:30
Proskovičáci - Myšky
1 : 1
0 branek
14.3. 12:00
Myšky - Rošani
4 : 5
0 branek
14.3. 10:30
Tygři - Štíři
7 : 2
0 branek
14.3. 10:00
Rošani - Borci
4 : 1
0 branek
14.3. 09:00
Černé vdovy - Tygři
3 : 3
0 branek
14.3. 08:30
Myšky - Pokorného
2 : 6
0 branek
14.3. 04:30
Proskovice - Tygři
4 : 3
0 branek
14.3. 04:00
Pokorného - Rošani
3 : 3
0 branek
14.3. 01:30
Myšky - Černé vdovy
8 : 2
0 branek
14.3. 00:00
Tygři - Rošani
12 : 6
0 branek
1.2. 03:00
Myšky - Proskovice
4 : 6
0 branek
30.11. 04:30
Černé vdovy - Ohniví draci
4 : 0
0 branek
30.11. 02:30
Proskovice - Myšky
9 : 11
0 branek
27.10. 03:00
Tygři - Borci
0 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
1.turnaj - 4.-5.třídy - výsledky
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
16 : 18
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
17 : 7
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
19 : 4
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 27
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
21 : 16
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
2 : 19
Kutnohorská ŠL - 2.turnaj - 4.-5.třídy - rozpis
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
18 : 19
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
6 : 25
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
23 : 20
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
21 : 8
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
7 : 21
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
15 : 18
Následující turnaje
1.turnaj - 4.-5.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
3
3
0
0
65 : 39
6
2
ZŠ Žižkov 4.-5.třída
3
2
0
1
53 : 41
4
3
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
3
1
0
2
51 : 47
2
4
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
3
0
0
3
13 : 55
0
Tabulka střelců
Filip Novák
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
50
Matěj Novotný
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
44
Tomáš Pařez
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
29
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.