Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 1.-3.třídy
Rozpis ligy
1.turnaj - 1.-3.třídy
2.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.-3.třída
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 4.-5.třída
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 4.-5.třídy
Zručská ŠL - 1-3. třídy
Zručská ŠL - 4-5. třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Dora Bonková
Škola
ZŠ a MŠ Ostrava- Svinov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
23
Počet branek
0
Starty
16.5. 02:00
Černé vdovy - Myšky
7 : 1
0 branek
16.5. 01:00
Myšky - Borci
6 : 4
0 branek
16.5. 00:00
Pokorného - Myšky
5 : 6
0 branek
4.4. 07:00
Myšky - Stará Ves
1 : 1
0 branek
4.4. 04:30
Pokorného - Myšky
1 : 1
0 branek
4.4. 04:00
Škorpióni - Myšky
1 : 1
0 branek
4.4. 02:00
Myšky - Penquins
1 : 1
0 branek
4.4. 00:30
Proskovičáci - Myšky
1 : 1
0 branek
14.3. 12:00
Myšky - Rošani
4 : 5
0 branek
14.3. 10:30
Tygři - Štíři
7 : 2
0 branek
14.3. 10:00
Rošani - Borci
4 : 1
0 branek
14.3. 09:00
Černé vdovy - Tygři
3 : 3
0 branek
14.3. 08:30
Myšky - Pokorného
2 : 6
0 branek
14.3. 04:30
Proskovice - Tygři
4 : 3
0 branek
14.3. 04:00
Pokorného - Rošani
3 : 3
0 branek
14.3. 01:30
Myšky - Černé vdovy
8 : 2
0 branek
14.3. 00:00
Tygři - Rošani
12 : 6
0 branek
1.2. 03:00
Myšky - Proskovice
4 : 6
0 branek
30.11. 04:30
Černé vdovy - Ohniví draci
4 : 0
0 branek
30.11. 02:30
Proskovice - Myšky
9 : 11
0 branek
27.10. 03:00
Tygři - Borci
0 : 10
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
1.turnaj - 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 16
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4 : 13
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 5
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
7 : 9
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
2 : 9
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7 : 16
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
5 : 16
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7 : 7
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 10
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 9
2.turnaj - 1.-3.třídy - rozpis
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
6 : 7
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 10
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4 : 14
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 3
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
17 : 11
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 8
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 14
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 23
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
15 : 5
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 14
Následující turnaje
1.turnaj - 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4
4
0
0
66 : 27
8
2
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4
3
0
1
50 : 35
6
3
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4
1
1
2
32 : 44
3
4
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4
1
0
3
30 : 41
2
5
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4
0
1
3
18 : 49
1
Tabulka střelců
Patrik Ulrich
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
52
Lukáš Bartůněk
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
48
Ondřej Bětík
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.