Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 1.-3.třídy
Rozpis ligy
1.turnaj - 1.-3.třídy
2.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.-3.třída
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 4.-5.třída
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 4.-5.třídy
Zručská ŠL - 1-3. třídy
Zručská ŠL - 4-5. třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tadeáš Pekárek
Škola
ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2, příspěvková organizace
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
19
Počet branek
8
Starty
21.5. 12:30
Eďoši - Mařádci
2 : 0
1 branek
21.5. 10:30
Vrchňáci - Eďoši
2 : 0
0 branek
21.5. 09:00
Eďoši - Hurníci
2 : 0
1 branek
21.5. 08:00
Kuřata - Eďoši
2 : 0
0 branek
21.4. 12:30
Kuřata - Eďoši
0 : 2
1 branek
21.4. 11:00
Eďoši - Vrchňáci
2 : 0
1 branek
21.4. 10:00
Hurníci - Eďoši
0 : 2
1 branek
21.4. 09:30
Eďoši - Mařádci
1 : 1
1 branek
3.12. 13:30
Eďoši - ZŠ Opava - Kylešovice
4 : 9
0 branek
3.12. 12:00
Kuřata - Eďoši
11 : 10
0 branek
3.12. 11:30
Základní škola Hlučín - Rovniny - Eďoši
10 : 8
0 branek
3.12. 10:00
Základní škola Opava, Englišova - Eďoši
7 : 9
0 branek
3.12. 09:00
Eďoši - ZŠ Opava - Kylešovice
4 : 6
0 branek
3.12. 08:00
Základní a mateřská škola Ludgeřovice - Eďoši
2 : 10
0 branek
10.11. 15:00
Eďoši - Základní škola Hlučín - Rovniny
9 : 7
0 branek
10.11. 12:30
Komáři - Eďoši
2 : 10
1 branek
10.11. 12:00
Hurníci - Eďoši
0 : 13
1 branek
10.11. 10:00
Eďoši - Základní a mateřská škola Ludgeřovice
14 : 3
0 branek
10.11. 08:30
Vrchňáci - Eďoši
10 : 12
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
1.turnaj - 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 16
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4 : 13
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 5
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
7 : 9
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
2 : 9
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7 : 16
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
5 : 16
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7 : 7
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 10
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
14 : 9
2.turnaj - 1.-3.třídy - rozpis
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
6 : 7
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 10
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4 : 14
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 3
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
17 : 11
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 8
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 14
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 23
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
15 : 5
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 14
Následující turnaje
1.turnaj - 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4
4
0
0
66 : 27
8
2
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4
3
0
1
50 : 35
6
3
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4
1
1
2
32 : 44
3
4
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4
1
0
3
30 : 41
2
5
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4
0
1
3
18 : 49
1
Tabulka střelců
Patrik Ulrich
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
52
Lukáš Bartůněk
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
48
Ondřej Bětík
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.