Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
FINÁLE MINILIGA A
FINÁLE MINILIGA B
FINÁLE SUPER CUP A
FINÁLE SUPER CUP B
LOVECKÁ SEZÓNA
MINILIGA I
Rozpis ligy
ŘÍJEN 2015
LISTOPAD 2015
LEDEN 2016
MINILIGA II
MINILIGA III
SUPER CUP I
SUPER CUP II
SUPER CUP III
Zlínský kraj
Patrik Ulrich
Škola
ZŠ Starý Kolín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
20
Počet branek
140
Starty
12.5. 12:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 4
8 branek
12.5. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
11 : 8
6 branek
12.5. 09:00
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
9 : 4
4 branek
12.5. 08:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
8 : 4
2 branek
22.4. 12:15
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
11 : 25
6 branek
22.4. 11:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
7 : 19
12 branek
22.4. 10:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
10 : 25
8 branek
22.4. 08:45
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
6 : 18
15 branek
11.3. 13:00
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 6
10 branek
11.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
14 : 12
10 branek
11.3. 09:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7 : 19
3 branek
11.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
17 : 8
4 branek
11.12. 12:45
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 14
5 branek
11.12. 11:15
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 14
8 branek
11.12. 10:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
17 : 11
5 branek
11.12. 09:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 3
11 branek
13.11. 12:15
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 10
4 branek
13.11. 11:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
5 : 16
8 branek
13.11. 10:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7 : 16
4 branek
13.11. 08:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4 : 13
7 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
LISTOPAD 2015 - výsledky
ŠIKULOVÉ - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
--
CITRÓNI - SVIŠTI
--
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE - SVIŠTI
--
ŠIKULOVÉ - CITRÓNI
--
CITRÓNI - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
--
SVIŠTI - ŠIKULOVÉ
--
LEDEN 2016 - rozpis
SVIŠTI - ŠIKULOVÉ
22.1. 09:00
CITRÓNI - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
22.1. 09:30
ŠIKULOVÉ - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
22.1. 10:00
SVIŠTI - CITRÓNI
22.1. 10:30
CITRÓNI - ŠIKULOVÉ
22.1. 11:00
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE - SVIŠTI
22.1. 11:30
Následující turnaje
LISTOPAD 2015 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
CITRÓNI
3
0
0
0
0 : 0
0
1
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
3
0
0
0
0 : 0
0
1
SVIŠTI
3
0
0
0
0 : 0
0
1
ŠIKULOVÉ
3
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Pavel Šenk
SVIŠTI
8
Ondřej Mornický
ŠIKULOVÉ
8
Tomáš Křížek
SVIŠTI
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.