Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Olomoucká školní liga 1
Olomoucká školní liga 2
Prostějovská školní liga
Rozpis ligy
1.turnaj
2.turnaj
Velkobystřická školní liga I
Velkobystřická školní liga II
Žeravická Školní Liga I
Žeravická školní liga 2
2015/2016 Kostelecká školní liga A
2015/2016 Kostelecká školní liga B
2015/2016 Kostelecká školní liga C
2015/2016 Kostelecká školní liga D
2015/2016 Kostelecká školní liga E
2016 Litovelská školní liga 3
2016 Litovelská školní liga 5A
2016 Litovelská školní liga 5B
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Program soutěže Prostějovská školní liga
1.turnaj - rozpis
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Kollárova 1
12 : 2
ZŠ Určice - ZŠ Dr. Horáka
12 : 5
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Dr. Horáka
2 : 15
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Určice
6 : 18
ZŠ Určice - ZŠ Kollárova 1
23 : 3
ZŠ Dr. Horáka - ZŠ Kollárova 2
6 : 6
2.turnaj - rozpis
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Kollárova 2
3 : 11
ZŠ Určice - ZŠ Dr. Horáka
26 : 7
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Dr. Horáka
9 : 4
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Určice
1 : 16
ZŠ Určice - ZŠ Kollárova 2
19 : 6
ZŠ Dr. Horáka - ZŠ Kollárova 1
11 : 3
4-5tř. II. turnaj - výsledky
Karlíci (IZŠ Karlova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
:
Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
:
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
:
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
:
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
:
Karlíci (IZŠ Karlova) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova)
:
Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
:
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Karlíci (IZŠ Karlova)
:
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
:
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
:
Karlíci (IZŠ Karlova) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
:
Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
:
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
:
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova)
:
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
:
1.turnaj - rozpis
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Kollárova 1
12 : 2
ZŠ Určice - ZŠ Dr. Horáka
12 : 5
ZŠ Kollárova 1 - ZŠ Dr. Horáka
2 : 15
ZŠ Kollárova 2 - ZŠ Určice
6 : 18
ZŠ Určice - ZŠ Kollárova 1
23 : 3
ZŠ Dr. Horáka - ZŠ Kollárova 2
6 : 6
Následující turnaje
4-5tř. II. turnaj - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
5
5
0
0
10 : 0
10
2
Varnsdorf REBELS (ZŠ Seifertova)
5
4
0
1
8 : 2
8
3
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
5
2
1
2
5 : 5
5
4
Karlíci (IZŠ Karlova)
5
2
0
3
4 : 6
4
5
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
5
1
1
3
3 : 7
3
6
Edisoni (ZŠ Edisonova)
5
0
0
5
0 : 10
0
Tabulka střelců
David Vaverka
ZŠ Určice
32
Jan Tomeček
ZŠ Určice
31
Matyáš Zatloukal
ZŠ Kollárova 2
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.