Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Meziokresní ŠL - 1. Turnaj ve Stupně 21.9.2015
Meziokresní ŠL - 2. Turnaj v Radnicích 19.10.2015
Meziokresní ŠL - 3. Turnaj v Ejpovicích 14.3.2016
Meziokresní ŠL - 4. Turnaj ve Stupně, 16.5.2016
Meziokresní ŠL - 5. turnaj v Radnicích, 6.6.2016
Miniházená 4+1 1 turnaj
Miniházená 4+1 2 turnaj
Miniházená 4+1 3. turnaj
Rozpis ligy
3. turnaj
Miniházená 4+1 4. turnaj
Severoplzeňská ŠL - 1.turnaj Třemošná 25.11. 2015
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ondřej Proboszcz
Škola
ZŠ Slezská
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
20
Počet branek
10
Starty
16.2. 00:30
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
17 : 7
0 branek
15.2. 23:00
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - ZŠ Bystřice B
3 : 20
0 branek
15.2. 20:00
ZŠ Bystřice A - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
38 : 2
1 branek
15.2. 19:30
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - Vendryňáci
18 : 11
3 branek
15.2. 17:30
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Bezručova - Bezručata
6 : 0
0 branek
15.2. 15:30
ZŠ Koperníkova - Šelmy - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
0 : 5
1 branek
15.2. 13:30
ZŠ Bystřice B - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
5 : 2
0 branek
15.2. 12:00
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - JMZŠ
1 : 13
0 branek
15.2. 11:00
ZŠ D. a E. Zátopkových - Tygři - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
30 : 2
0 branek
15.2. 10:00
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Bystřice A
0 : 24
0 branek
15.2. 09:00
Vendryňáci - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
0 : 8
1 branek
15.2. 08:30
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - ZŠ Bezručova - Bezručata
0 : 3
0 branek
21.10. 12:00
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ D. a E. Zátopkových - Tygři
5 : 10
0 branek
21.10. 11:30
Vendryňáci - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
6 : 14
2 branek
21.10. 10:30
JMZŠ - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
9 : 3
0 branek
21.10. 08:30
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Bystřice B
8 : 11
0 branek
21.10. 07:00
JMZŠ - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
9 : 3
0 branek
21.10. 05:00
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Bystřice A
2 : 17
0 branek
21.10. 02:30
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
4 : 8
1 branek
21.10. 01:30
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Koperníkova - Šelmy
5 : 2
1 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
3. turnaj - výsledky
Družstvo B Strašice - Družstvo B ZŠ Mirošov
7 : 4
Družstvo - dívky Dobřív - Družstvo - Dívky ZŠ ul. Míru
8 : 3
Družstvo B Dobřív - Družstvo B ZŠ ul. Míru
3 : 3
Družstvo - dívky Strašice - Družstvo - Dívky ZŠ Mirošov
5 : 2
Družstvo B ZŠ Mirošov - Družstvo B ZŠ ul. Míru
3 : 10
Družstvo - dívky Strašice - Družstvo - dívky Dobřív
3 : 4
Družstvo B Strašice - Družstvo B Dobřív
8 : 3
Družstvo - Dívky ZŠ ul. Míru - Družstvo - Dívky ZŠ Mirošov
6 : 1
Družstvo B Strašice - Družstvo B ZŠ ul. Míru
9 : 1
Družstvo - dívky Dobřív - Družstvo - Dívky ZŠ Mirošov
8 : 2
Družstvo B ZŠ Mirošov - Družstvo B Dobřív
9 : 5
Družstvo - dívky Strašice - Družstvo - Dívky ZŠ ul. Míru
3 : 2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.