Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga 2015-2016
Rozpis ligy
1.turnaj Skupina A1 (1.a 2.tř.)
1.turnaj Skupina A2 (1.a 2. tř.)
1.turnaj Skupina B1 (3.a 4. tř.)
1. turnaj Skupina B2 (3.a 4. tř.)
2. turnaj - Skupina A1 (1. a 2. tř.)
2. turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.)
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2.tř.)
2. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. tř.)
3.turnaj - Skupina A1 (1.a2.tř.)
3.turnaj - Skupina B1 (3.a4.tř.)
3.turnaj- Skupina A2 (1.a2.tř.)
3.turnaj- Skupina B2 (3.a4.tř.)
finále - 1. - 4. místo (1. a 2. tř.)
finále - 5. - 8. místo (1. a 2. tř.)
finále - 1. - 5. místo (3. a 4. tř.)
finále - 6. - 10. místo (3. a 4. tř.)
Pálavská školní liga 2015/2016
Školní liga Jaroslava "Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Milan Žiga
Škola
ZŠ Družby Karviná II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
11
Počet branek
2
Starty
1.4. 12:30
Tygříci - Andílci 2
23 : 10
0 branek
1.4. 11:30
Klokani - Tygříci
4 : 17
0 branek
1.4. 10:00
Tygříci - Rejnoci
9 : 8
0 branek
22.1. 09:00
Andílci 1 - Tygříci
6 : 12
0 branek
22.1. 08:00
Tygříci - Rarášci
10 : 3
0 branek
18.12. 13:30
Tučňáci - Tygříci
2 : 14
2 branek
18.12. 13:00
Tygříci - Kosatky
13 : 10
0 branek
18.12. 12:00
Žraloci - Tygříci
7 : 16
0 branek
20.11. 12:00
Klokani - Tygříci
1 : 11
0 branek
20.11. 11:30
Tygříci - Rejnoci
11 : 9
0 branek
20.11. 09:30
Tygříci - Andílci 2
17 : 1
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
1.turnaj Skupina A2 (1.a 2. tř.) - výsledky
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
5 : 2
ZŠ Tišnov A - ZŠ Čebín - Čebínci
2 : 6
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
1 : 2
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Tišnov A
1 : 3
ZŠ Tišnov A - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
8 : 3
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
3 : 1
2. turnaj - Skupina A1 (1. a 2. tř.) - rozpis
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
1 : 3
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Kuřim Komenského
0 : 15
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
2 : 7
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
7 : 3
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Kuřim Komenského
1 : 4
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
2 : 5
Následující turnaje
1.turnaj Skupina A2 (1.a 2. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Čebín - Čebínci
3
3
0
0
11 : 4
6
2
ZŠ Tišnov A
3
2
0
1
13 : 10
4
3
ZŠ Kuřim Jungmannova 2
3
1
0
2
7 : 8
2
4
ZŠ Lipůvka - Veverčáci
3
0
0
3
6 : 15
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.