Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 1.-3.třídy
Rozpis ligy
1.turnaj - 1.-3.třídy
2.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.-3.třída
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 4.-5.třída
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 4.-5.třídy
Zručská ŠL - 1-3. třídy
Zručská ŠL - 4-5. třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ondřej Proboszcz
Škola
ZŠ Slezská
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
20
Počet branek
10
Starty
16.2. 00:30
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
17 : 7
0 branek
15.2. 23:00
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - ZŠ Bystřice B
3 : 20
0 branek
15.2. 20:00
ZŠ Bystřice A - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
38 : 2
1 branek
15.2. 19:30
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - Vendryňáci
18 : 11
3 branek
15.2. 17:30
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Bezručova - Bezručata
6 : 0
0 branek
15.2. 15:30
ZŠ Koperníkova - Šelmy - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
0 : 5
1 branek
15.2. 13:30
ZŠ Bystřice B - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
5 : 2
0 branek
15.2. 12:00
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - JMZŠ
1 : 13
0 branek
15.2. 11:00
ZŠ D. a E. Zátopkových - Tygři - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
30 : 2
0 branek
15.2. 10:00
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Bystřice A
0 : 24
0 branek
15.2. 09:00
Vendryňáci - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
0 : 8
1 branek
15.2. 08:30
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - ZŠ Bezručova - Bezručata
0 : 3
0 branek
21.10. 12:00
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ D. a E. Zátopkových - Tygři
5 : 10
0 branek
21.10. 11:30
Vendryňáci - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
6 : 14
2 branek
21.10. 10:30
JMZŠ - ZŠ Slezská - Borci ze Slezské
9 : 3
0 branek
21.10. 08:30
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Bystřice B
8 : 11
0 branek
21.10. 07:00
JMZŠ - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
9 : 3
0 branek
21.10. 05:00
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Bystřice A
2 : 17
0 branek
21.10. 02:30
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
4 : 8
1 branek
21.10. 01:30
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Koperníkova - Šelmy
5 : 2
1 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
2.turnaj - 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
6 : 7
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 10
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4 : 14
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 3
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
17 : 11
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 8
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 14
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 23
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
15 : 5
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 14
2.turnaj - 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4
3
0
1
63 : 28
6
2
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4
3
0
1
57 : 43
6
2
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4
3
0
1
51 : 37
6
4
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4
1
0
3
28 : 46
2
5
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4
0
0
4
17 : 62
0
Tabulka střelců
Patrik Ulrich
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
52
Lukáš Bartůněk
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
48
Ondřej Bětík
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.