Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 1.-3.třídy
Rozpis ligy
1.turnaj - 1.-3.třídy
2.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 1.-3.třída
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 3.turnaj - 4.-5.třídy
Kutnohorská ŠL - 4.-5.třída
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská ŠL - 5.turnaj - 4.-5.třídy
Zručská ŠL - 1-3. třídy
Zručská ŠL - 4-5. třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tomáš Krop
Škola
ZŠ a MŠ Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
15
Počet branek
44
Starty
16.2. 00:00
ZŠ Bystřice B - Vendryňáci
20 : 9
4 branek
15.2. 23:00
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - ZŠ Bystřice B
3 : 20
5 branek
15.2. 20:30
ZŠ Bystřice B - ZŠ Koperníkova - Šelmy
10 : 9
2 branek
15.2. 18:30
JMZŠ - ZŠ Bystřice B
16 : 6
2 branek
15.2. 17:00
ZŠ Bystřice B - ZŠ D. a E. Zátopkových - Tygři
3 : 4
2 branek
15.2. 14:00
ZŠ Bezručova - Bezručata - ZŠ Bystřice B
3 : 2
1 branek
15.2. 13:30
ZŠ Bystřice B - ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři
5 : 2
3 branek
15.2. 09:30
ZŠ Bystřice A - ZŠ Bystřice B
24 : 2
1 branek
21.10. 13:00
ZŠ Slezská - Borci ze Slezské - ZŠ Bystřice B
6 : 16
3 branek
21.10. 11:00
ZŠ Bystřice B - ZŠ Koperníkova - Šelmy
15 : 1
7 branek
21.10. 08:30
ZŠ Slezská - Mrštní jaguáři - ZŠ Bystřice B
8 : 11
5 branek
21.10. 07:30
ZŠ Bystřice B - Vendryňáci
11 : 5
4 branek
21.10. 04:00
ZŠ Bystřice B - ZŠ D. a E. Zátopkových - Tygři
5 : 3
3 branek
21.10. 03:30
JMZŠ - ZŠ Bystřice B
7 : 3
2 branek
21.10. 00:30
ZŠ Bystřice B - ZŠ Bystřice A
3 : 16
0 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
2.turnaj - 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
6 : 7
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 10
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4 : 14
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
17 : 3
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
17 : 11
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 8
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
15 : 14
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3 : 23
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
15 : 5
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 14
2.turnaj - 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4
3
0
1
63 : 28
6
2
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4
3
0
1
57 : 43
6
2
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4
3
0
1
51 : 37
6
4
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4
1
0
3
28 : 46
2
5
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4
0
0
4
17 : 62
0
Tabulka střelců
Patrik Ulrich
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
52
Lukáš Bartůněk
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
48
Ondřej Bětík
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.