Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Ještědská ŠL - 11.12.15- 5.+6. třída
Ještědská ŠL - 13.11.15- 2. třída
Rozpis ligy
13.11.15- A 2. třída
13.11.15- B 2. třída
Ještědská ŠL - 13.11.15- 3.+4. třída
Ještědská ŠL 15.01.16- 2. třída
Ještědská ŠL 15.01.16- 3.+4. třída
Ještědská ŠL - 15.04.16- 2. třída
Ještědská ŠL - 15.04.16- 3.+4. třída
Ještědská ŠL 26.02.16- 2. třída
Ještědská ŠL 26.02.16- 3.+4. třída
Ještědská ŠL - 9.10.15- 2. třída
Ještědská ŠL - 9.10.15- 3.+4. třída
Varnsdorfská školní liga I. turnaj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Anna Čížková
Škola
ZŠ Družby Karviná I
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
12
Počet branek
9
Starty
14.3. 14:00
Špagetky - Čertíci 2
7 : 10
2 branek
14.3. 11:30
Čerti - Špagetky
28 : 3
0 branek
14.3. 09:30
Špagetky - Sovičky 4
2 : 5
1 branek
18.1. 14:30
Sovičky 3 - Špagetky
10 : 2
0 branek
18.1. 14:00
Špagetky - Sovičky 2
1 : 7
0 branek
18.1. 08:00
Špagetky - Čertíci 3
3 : 3
1 branek
7.12. 12:00
Sovičky 1 - Špagetky
16 : 3
2 branek
7.12. 10:30
Špagetky - Štaflíci
2 : 4
0 branek
7.12. 09:00
Čertíci 1 - Špagetky
16 : 1
0 branek
23.11. 15:00
Špagetky - Čertíci 2
0 : 6
0 branek
23.11. 11:30
Čerti - Špagetky
16 : 2
1 branek
23.11. 09:30
Špagetky - Sovičky 4
4 : 2
2 branek
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
13.11.15- A 2. třída - výsledky
2. třída Doctrina - 2. třída 5. Květen
:
2. třída Jabloňová - 2. třída Oblačná
:
2. třída 5. Květen - 2. třída Jabloňová
:
2. třída Chrastava - 2. třída Doctrina
:
2. třída Jabloňová - 2. třída Chrastava
:
2. třída Oblačná - 2. třída 5. Květen
:
2. třída Chrastava - 2. třída Oblačná
:
2. třída Doctrina - 2. třída Jabloňová
:
2. třída Oblačná - 2. třída Doctrina
:
2. třída 5. Květen - 2. třída Chrastava
:
13.11.15- A 2. třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2. třída 5. Květen
4
4
0
0
8 : 0
8
2
2. třída Jabloňová
4
3
0
1
6 : 2
6
3
2. třída Doctrina
4
1
1
2
3 : 5
3
3
2. třída Chrastava
4
1
1
2
3 : 5
3
5
2. třída Oblačná
4
0
0
4
0 : 8
0
Tabulka střelců
Tadeáš Růžička
2. třída Barvířská
3
Tobiáš Vodička
2. třída Dobiášova
3
Vojta Knob
2. třída 5. Květen
3
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.