Hrajte miniházenou
archiv 2015 / 2016
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Náchodská školní liga pro 1. a 2. ročník
Náchodská školní liga pro 3. - 5. ročník
Rozpis ligy
1. turnaj 9.11.2015
2. turnaj 27.11.2015
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Patrik Kocman
Škola
Základní škola V Sadech
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
53
Počet branek
0
Starty
25.4. 11:00
Sady3 I - Wolkerova3 III
2 : 0
0 branek
25.4. 08:30
Sady3 II - Sady3 I
0 : 2
0 branek
25.4. 07:30
Sady3 I - Nuselská3 I
2 : 0
0 branek
11.4. 03:00
Wolkerova2 III - Sady2 II
0 : 2
0 branek
11.4. 01:00
Nuselská2 II - Sady2 I
0 : 2
0 branek
11.4. 00:30
Sady2 II - Konečná2 I
0 : 2
0 branek
23.11. 16:30
Sady2 II - Wolkerova2 II
2 : 0
0 branek
23.11. 14:30
Wolkerova2 III - Sady2 II
0 : 2
0 branek
23.11. 14:00
Sady2 I - Wolkerova2 I
1 : 1
0 branek
23.11. 10:30
Sady2 I - Nuselská2 II
0 : 2
0 branek
23.11. 10:00
Nuselská2 I - Sady2 II
0 : 2
0 branek
23.11. 09:30
Sady2 II - Wolkerova2 I
0 : 2
0 branek
23.11. 08:30
Nuselská2 III - Sady2 I
1 : 1
0 branek
23.11. 05:30
Nuselská2 II - Sady2 II
2 : 0
0 branek
23.11. 04:00
Wolkerova2 II - Sady2 I
1 : 1
0 branek
23.11. 03:30
Sady2 I - Wolkerova2 III
2 : 0
0 branek
23.11. 02:00
Sady2 II - Nuselská2 III
2 : 0
0 branek
23.11. 01:00
Konečná2 I - Sady2 II
0 : 2
0 branek
9.11. 17:00
Sady3 III - Sady3 I
1 : 1
0 branek
9.11. 14:30
Sady3 I - Konečná3 I
2 : 0
0 branek
9.11. 14:00
Wolkerova3 I - Sady3 III
0 : 2
0 branek
9.11. 13:30
Sady3 III - Sady3 II
0 : 2
0 branek
9.11. 12:30
Wolkerova3 II - Sady3 I
1 : 1
0 branek
9.11. 11:00
Sady3 I - Nuselská3 III
0 : 2
0 branek
9.11. 10:00
Sady3 II - Konečná3 I
2 : 0
0 branek
9.11. 09:30
Konečná3 I - Sady3 III
1 : 1
0 branek
9.11. 09:00
Wolkerova3 II - Sady3 II
0 : 2
0 branek
9.11. 08:00
Nuselská3 II - Sady3 I
1 : 1
0 branek
9.11. 06:30
Sady3 II - Nuselská3 III
2 : 0
0 branek
9.11. 06:00
Sady3 III - Wolkerova3 II
2 : 0
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2015/2024
2015/2023
2015/2022
2015/2021
2015/2020
2015/2019
2015/2018
2015/2017
2015/2016
2012/2015
1. turnaj 9.11.2015 - výsledky
Panteři TGM - Plhov s.r.o.
12 : 10
Plhováci - Big Bananas Bražec
11 : 9
Plhov s.r.o. - Plhováci
11 : 4
Pumy Bražec - Panteři TGM
2 : 16
Plhováci - Pumy Bražec
4 : 3
Big Bananas Bražec - Plhov s.r.o.
1 : 13
Pumy Bražec - Big Bananas Bražec
6 : 7
Panteři TGM - Plhováci
8 : 3
Big Bananas Bražec - Panteři TGM
4 : 10
Plhov s.r.o. - Pumy Bražec
15 : 3
2. turnaj 27.11.2015 - rozpis
Pumy Bražec - Plhov s.r.o.
6 : 21
Plhováci - Big Bananas Bražec
11 : 4
Plhov s.r.o. - Plhováci
14 : 5
Panteři TGM - Pumy Bražec
12 : 3
Plhováci - Panteři TGM
4 : 9
Big Bananas Bražec - Plhov s.r.o.
2 : 17
Panteři TGM - Big Bananas Bražec
18 : 5
Pumy Bražec - Plhováci
1 : 5
Big Bananas Bražec - Pumy Bražec
5 : 11
Plhov s.r.o. - Panteři TGM
4 : 9
Následující turnaje
1. turnaj 9.11.2015 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Panteři TGM
4
4
0
0
46 : 19
8
2
Plhov s.r.o.
4
3
0
1
49 : 20
6
3
Plhováci
4
2
0
2
22 : 31
4
4
Big Bananas Bražec
4
1
0
3
21 : 40
2
5
Pumy Bražec
4
0
0
4
14 : 42
0
Tabulka střelců
Matěj Balcar
Plhov s.r.o.
50
Tomáš Hynek
Panteři TGM
28
Martin Ilšner
Panteři TGM
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.